Elektronický systém Nadácie NBS na príjem a správu žiadostí o grant a záverečných správ
Nemáte účet? Zaregistrujte sa
EN

Nadácia NBS podporuje projekty zamerané na zvyšovanie úrovne finančnej gramotnosti a na rozvoj finančnej a ekonomickej vedy.

Aktuálne grantové výzvy sú zverejnené na stránke: www.nadacianbs.sk

Prihlásenie

Ako postupovať pri registrácii

1. Zaregistrujte sa

Kliknite na tlačidlo “Zaregistrujte sa“ v pravom hornom rohu a vyplňte požadované údaje. Registrujete sa len raz. Každú ďalšiu žiadosť o grant už podávate priamo po prihlásení.

2. Kliknite na odkaz

Na zadanú emailovú adresu bol odoslaný potvrdzujúci email. Kliknite v ňom na potvrdzujúci odkaz. Ak Vám do 5 minút email nepríde, skontrolujte aj schránku nevyžiadanej pošty (SPAM).

3. Prihláste sa

Do systému sa prihlásite pomocou registrovaného EMAILU a HESLA. Ak ste zabudli heslo, systém Vám vygeneruje nové (kliknite na tlačidlo „Zabudli ste heslo?“).

4. Vyplňte žiadosť

Zvoľte grantovú výzvu, v rámci ktorej chcete podať žiadosť. Pri vypĺňaní formulára žiadosti postupujte podľa inštrukcií a pokynov vo výzve. Do formulára máte možnosť opakovane vstupovať a meniť jeho obsah až do odoslania žiadosti.

5. Odošlite žiadosť

Skontrolujte dôkladne vyplnenú žiadosť a priložte všetky povinné prílohy. Ešte pred termínom uzávierky výzvy kliknite na tlačidlo “ODOSLAŤ FORMULÁR“. Potvrdenie o prijatí Vašej žiadosti Vám príde emailom.

Technická podpora

+421 949 428 239